به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند نشست چهارم کمیسیون رسیدگی به حوادث طبیعی برگزار گردید

fdpm_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۶/۳۱ - ۱۰:۳۳
99

تاریخ: 21 سپتمبر، 2022

به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء، نشست چهارم کمیسیون رسیدگی به حوادث طبیعی برگزار گردید. در این نشست بر شفافیت کمک‌رسانی به شهروندان از سوی موسسات داخلی و خارجی و حل مشکلات موجود در این روند، هماهنگی میان وزارتخانه‌های سکتوری و موسسات، شفافیت روند توزیع کمک‌ها، ارائه‌ای گزارش موسسات به وزارت اقتصاد و سایر موارد مهم دیگر بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به وزارتخانه‌های عضو کمیسیون رسیدگی به حوادث طبیعی هدایت که به منظور هماهنگی و تبادل معلومات باید هر چه زودتر دیتابیس مرکزی ساخته شود، و با فعال ساختن سیستم کار را عملا آغاز نمایند.

در پایان ملا عبدالغنی برادر آخند به وزارتخانه‌های عضو کمیسیون مذکور هدایت داد تا برای انجام بهتر امور، هماهنگی را افزایش داده و در صورت وقوع حوادث طبیعی آمادگی کامل برای کمک‌رسانی به شهروندان را داشته باشند.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۴:۵۵
Background image

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید. در آغاز طبق آجندا روی یک سلسله موضوعات بحث شد. نخست روی موضوع. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۶:۳
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود. در ترکیب هیئت که ریاست آن را محترم ملا. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۶ - ۱۲:۴۹
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد. در این نشست پیرامون. . .

BACK TO NEWS