دومین شماره‌ای «ماهنامه معاونیت اقتصادی» به چاپ رسید!

fdpm_admin
یکشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۶ - ۱۰:۱۰
84

تاریخ: 7 اگست، 2022

در این شماره گزارش‌های تفصیلی از فعالیت‌های انجام شده توسط معاونیت اقتصادی در بخش‌های مختلف طی یک ماه گذشته ارائه شده است که از نظر موضوعات اساساً دارای سه بخش عمده می‌باشد:

در بخش اول، گزارش‌های تفصیلی نشست‌های هفته‌وار کمیسیون اقتصادی و نشست‌های دیپلماتیک معاونیت اقتصادی آمده است. در بخش دوم، مقالات پیرامون موضوعات مهم اقتصادی و پروژه‌های بزرگ اقتصادی نوشته شده است، که از سوی معاونیت اقتصادی افتتاح و یا در مورد آن‌ها تصامیم لازم اتخاذ شده است.

در بخش سوم این مجله پیام‌های مهم الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند و بخشی از فعالیت‌های معاونیت اقتصادی در رسانه‌های اجتماعی به شکل انفوگرافیک به خوانندگان ارائه شده است.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۴:۵۵
Background image

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید. در آغاز طبق آجندا روی یک سلسله موضوعات بحث شد. نخست روی موضوع. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۶:۳
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود. در ترکیب هیئت که ریاست آن را محترم ملا. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۶ - ۱۲:۴۹
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد. در این نشست پیرامون. . .

BACK TO NEWS