ملا عبدالغنی برادر آخند با افغانانی که از زندان امارات متحده عربی آزاد شدند، دیدار کرد

fdpm_admin
شنبه ۱۴۰۱/۵/۱۵ - ۱۵:۶
83

تاریخ: 6 اگست، 2022

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء با افغانانی که از زندان امارات متحده عربی آزاد و امروز به کشور بازگشتند، دیدار کرد.

در این دیدار معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء از آزادی افغان‌های مذکور ابراز خرسندی نموده و به آن‌ها اطمینان داد که در اینجا زمینه کار را برای آن‌ها فراهم خواهند کرد. این افغان‌ها که از مدت‌ها در امارات متحده عربی زندانی بودند از ملا عبدالغنی برادر آخند تشکری نمودند که پس از تلاش‌های مستمر آن‌ها را آزاد و امروز به آغوش خانواده‌های خود باز می‌گردند.

معاونیت اقتصادی ریاست‌الوزرای امارت اسلامی افغانستان، این اقدام شیخ محمد بن زاید آل نهیان، رئیس دولت امارات متحده عربی را حسن نیت نسبت به افغان‌ها می‌داند و از این بابت از ایشان ابراز سپاس‌گزاری می‌نماید.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۴:۵۵
Background image

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید. در آغاز طبق آجندا روی یک سلسله موضوعات بحث شد. نخست روی موضوع. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۶:۳
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود. در ترکیب هیئت که ریاست آن را محترم ملا. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۶ - ۱۲:۴۹
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد. در این نشست پیرامون. . .

BACK TO NEWS