کمیته جمع‌آوری گداها به رهبری الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند تا 16 سنبله سال جاری، تعداد 3678 تن گدا را جمع‌آوری کرده است

fdpm_admin
شنبه ۱۴۰۱/۶/۱۹ - ۱۰:۲۳
97

تاریخ: 8 سپتمبر، 2022

از میان گداهای جمع‌آوری شده به تعداد 2644 تن زن می‌باشد که پس از ارزیابی تعداد 748 تن آن‌ها مستحق و به تعداد 1896 تن دیگر شان گداهای حرفه‌ای شناسایی شده‌اند. برعلاوه از میان گداهای جمع‌آوری شده به تعداد 329 تن مرد بوده که پس از ارزیابی تعداد 80 تن آن‌ها مستحق و به تعداد 249 تن دیگر شان گداهای حرفه‌ای شناسایی شدند.

در میان گداهای جمع‌آوری شده تعداد 705 کودک می‌باشد که تعداد 277 تن آن‌ها مستحق و به تعداد 402 تن دیگر شان گداهای حرفه‌ای هستند. همچنان به تعداد 26 کودک بی‌سرپرست از سوی وزارت کار و امور اجتماعی به مراکز آموزشی فرستاده شده‌اند.

شایان ذکر است که با تمام گداهای جمع‌آوری شده‌ای مستحق از سوی جمعیت هلال احمر افغانی پروسه کمک‌های نقدی آغاز گردیده و نیز کمیته جمع‌آوری گداها در تلاش است تا از سوی نهادهای مربوطه‌ای دیگر کمک‌های نقدی به گداهای مستحق فراهم شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۴:۵۵
Background image

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید. در آغاز طبق آجندا روی یک سلسله موضوعات بحث شد. نخست روی موضوع. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۶:۳
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود. در ترکیب هیئت که ریاست آن را محترم ملا. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۶ - ۱۲:۴۹
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد. در این نشست پیرامون. . .

BACK TO NEWS