الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند در کنفرانس جذب و تشویق سرمایه‌گذاری‌های ملی و بین‌المللی در سکتور انرژی و آب اشتراک کرد.

fdpm_admin
شنبه ۱۴۰۱/۵/۲۲ - ۸:۱۹
87

تاریخ: 10 اگست، 2022

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند در کنفرانس جذب سرمایه‌گذاری‌های ملی و بین‌المللی در سکتور انرژی و آب اشتراک کرد. معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء طی سخنرانی در این کنفرانس گفت: ما به مردم اطمینان می‌دهیم که سرمایه‌گذاری در بخش استخراج معادن، ساخت بندها و سایر بخش‌های دیگر روز به روز بیشتر می‌شود. افغانستان ممکن است در مدت کوتاه به خودکفایی برسد. در این راستا مقام‌های امارت اسلامی تلاش می‌کنند تا مشکلات کشور را حل سازند. همچنان الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند افزود: ما از تجار و سرمایه‌گذاران می‌خواهیم تا در بازسازی و خودکفایی افغانستان همکاری کنند. این کار نه تنها این‌که به نفع کشور است، بلکه به نفع تجار و سرمایه‌گذاران می‌باشد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۴:۵۵
Background image

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید. در آغاز طبق آجندا روی یک سلسله موضوعات بحث شد. نخست روی موضوع. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۶:۳
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود. در ترکیب هیئت که ریاست آن را محترم ملا. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۶ - ۱۲:۴۹
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد. در این نشست پیرامون. . .

BACK TO NEWS