اولین جلسه کمیسیون اقتصادی سال 1444 هـ.ق به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء در قصر مرمرین برگزار گردید.

fdpm_admin
پنجشنبه ۱۴۰۱/۵/۲۰ - ۹:۴۲
86

تاریخ: 10 اگست، 2022

در این نشست از سوی «شرکت تجارتی مصطفی صادق عظیمی» بحث‌های مفصلی پیرامون سرمایه‌گذاری درازمدت، جلوگیری از واردات تیل بی‌کیفیت به کشور، توقف صادرات آهن کهنه و راه‌حل‌های معقول برای مشکلات تُجار آهن کهنه صورت گرفت و پیرامون آن دستورات لازم ارائه گردید.

در این نشستِ کمیسیون اقتصادی به وزارت معادن و پترولیم هدایت داده شد تا با اخذ معلومات از کشورهای شریک پیرامون مشخص نمودن و معرفی نماینده‌ای ا.ا.ا به هیئت رهبری پروژه تاپی از سوی افغانستان که در چه سطحی باشد، به این مسأله رسیدگی نماید. این وزارت در نشست بعدی کمیسون اقتصادی، معلومات مورد نیاز را باید به اعضای کمیسیون ارائه بدارد.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۴:۵۵
Background image

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید. در آغاز طبق آجندا روی یک سلسله موضوعات بحث شد. نخست روی موضوع. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۶:۳
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود. در ترکیب هیئت که ریاست آن را محترم ملا. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۶ - ۱۲:۴۹
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد. در این نشست پیرامون. . .

BACK TO NEWS