مشکلات گدای‌گران‌ شهر کابل حل می‌شوند

fdpm_admin
دوشنبه ۱۴۰۱/۵/۱۷ - ۱۱:۳۶
85

تاریخ: 8 اگست، 2022

به دستور امیرالمومنین شیخ هبة‌الله آخندزاده، الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء به زودی کار جمع‌‌آوری گدای‌گران در شهر کابل و حل مشکلات آن‌ها را با همکاری سایر نهادها آغاز می‌کند.

آن عده از گدای‌گرانی که کدام حرفه‌یی را یاد داشته باشند بایومتریک شده و زمینه کار در بخش مربوطه برای شان فراهم می‌شود. از سرپرستان این گروه از گدایان تعهد گرفته می‌شود که در آینده گدایی نکنند. همچنان به گدای‌گران کودک زمینه تعلیم فراهم می‌شود و آن عده از گدای‌گرانی که واقعاً فقیر هستند و نمی‌توانند کاری را انجام دهند، به آن‌ها زمینه معاش مساعد می‌شود.

تازه ترین اخبار

چهارشنبه ۱۴۰۱/۹/۹ - ۱۴:۵۵
Background image

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید

جلسه نوبتی کمیسیون اقتصادی به ریاست الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست الوزراء در قصر مرمرین تدویر گردید. در آغاز طبق آجندا روی یک سلسله موضوعات بحث شد. نخست روی موضوع. . .

شنبه ۱۴۰۱/۹/۵ - ۱۶:۳
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امارت اسلامی افغانستان در رأس یک هیئت بلندپایه دولتی از معدن مس عینک لوگر دیدن نمود. در ترکیب هیئت که ریاست آن را محترم ملا. . .

دوشنبه ۱۴۰۱/۸/۱۶ - ۱۲:۴۹
Background image

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد

الحاج ملا عبدالغنی برادر آخند معاون اقتصادی ریاست‌الوزراء امروز با طلعت بیک مصدقاف نمایندۀ خاص رئیس جمهور قرغیزستان و هیات همراه شان، در دفتر کاری‌اش دیدار کرد. در این نشست پیرامون. . .

BACK TO NEWS